Kaymakamımız Enver ÖZDERİN'in Kurban Bayramı Mesajı


Açıklama: Bayramlar birleştirici...
Kategori: Kaymakamlık
Eklenme Tarihi: 09 Ekim 2013
Geçerli Tarih: 23 Kasım 2017, 12:48
Site: T.C. KÜRTÜN KAYMAKAMLIĞI
URL: http://www.kurtun.gov.tr/haber_detay.asp?haberID=60


 

Bayramlar birleştirici ve bütünleştirici özelliği ile toplumsal yaşamımız içerisinde önemli bir yere sahiptir. Dolayısıyla bayramlarımızın oluşturduğu bu manevi ortamları iyi değerlendirmeli; düşmanlıkların unutulması, dostlukların pekişmesi, yoksul ve düşkün olanların hatırlanması ve muhtaç olanlara yardım elinin uzatılması bakımından bu zaman dilimleri önemli bir fırsattır.

Bayramın anlam ve özüne uygun olarak vatandaşlarımız arasında barış ve kardeşlik duygusunun yaygınlaşması, insanımızın mutluluğu ve geleceğe umutla bakmamıza vesile olması en içten dileğimizdir.

Yardımlaşma ve dayanışmanın doruğa çıktığı bu günlerde, Vatanımız için canını feda eden şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz ile yaşlılarımızın da ihmal edilmediği, dost, komşu ve akrabalık bağlarının daha da güçlendirildiği bir bayramın yaşanması hepimizin temennisidir.

İlçemizde görev yapan bütün kamu personelinin, askeri erkânın, belediye başkanlarının, il genel meclisi üyelerinin, muhtarlarımızın ve aziz Kürtünlü hemşerilerimizin Kurban Bayramını tebrik ederken, Kurban Bayramının hayırlara vesile olması temennisiyle sağlık, başarı ve mutluluk dileklerimle sevgi ve saygılar sunarım.